Dokuz Yayınları Aşiyan 3 - Yegane - Hümeyra QR6080

Dokuz Yayınları Aşiyan 3 - Yegane - Hümeyra QR6080

Anasayfa / Hobi & Kültür / Kitap Kültür / Edebiyat / Roman
EUR 8.66 In stock
€8.66 €14.72 57% OFF Promosyon Sadece 1 Gün
Rated 4.8/5, 63 Reviews

Özellikler ve Bilgiler

Dokuz Yayınları Aşiyan 3 - Yegane - Hümeyra QR6080

Aşiyan serisinin son cildi olan Aşiyan 3 - Yegâne isimli roman ile sürükleyici hikâyenin finalini öğrenmek ister misiniz? Serinin üçüncü kitabı olan roman, önceki kitaplarda yer alan konuların sonuca bağlandığı bir final niteliği taşıyor. İçinde; aşk, kıskançlık, sahiplenme, tutku ve şiddet geçen olayların anlatıldığı kitapta yoğun bir bağımlılığa dönüşen hatta bencilliğe doğru giden tutkulu aşk serüveni sürükleyici bir dille öyküleştiriliyor. Hümeyra tarafından kaleme alınan; gençlerin ve yetişkinlerin okuyabileceği Aşiyan 3 - Yegâne adlı kitabı daha yakından tanıyalım.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Aşiyan 3 - Yegâne adlı kitabı neden okumalısınız?

\r\n\r\n

Son dönemde çevrimiçi platformlarda popülerlik kazanan gençlik edebiyatını takip ediyorsanız bu kitabı mutlaka okumalısınız! Bir üçleme şeklinde yayımlanan seri romanların sonuncusu olan eser, hikâyenin sonunu heyecanla bekleyen okurlar tarafından büyük ilgi görüyor. Romanda kuş yuvası-ev anlamına gelen aşiyan kelimesinden yola çıkılarak sevgilisinin kalbini evi olarak gören bir âşık anlatılıyor. İki sevgili, birlikte oldukları müddetçe her yerin aşiyan olduğunu hissederek birbirlerine sıkı sıkıya bağlanıyorlar. Çok seven bir kadının yıkılsa bile yine düştüğü yerden ayağa kalkabileceğini, salt kadın olduğu için çok güçlü olduğunu dile getirişi anlatılıyor. Kadının anaç ruhu sayesinde herkese yetecek sevgisinin olduğu ve başka insanların kalp yaralarını sarıp sarmalayabileceği olgusu bir aşk öyküsü içinde anlatılıyor. Siz de Gülfem, Savaş, Levent ve Efsun isimli genç karakterlerin yaşadığı tutkulu ilişkilere, kavgalara, tartışmalara ve mutluluklara tanıklık etmek isterseniz Aşiyan 3 - Yegâne isimli kitabı okuma listenize ekleyebilirsiniz.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Bunları biliyor muydunuz?

\r\n\r\n

Yazar Hümeyra'nın Dokuz Yayınları tarafından basılan Aşiyan 3 - Yegâne isimli kitabı 560 sayfadan oluşur. Kapak görselinde de bir kuş yuvası ve romantik çiçek resimleri bulunur. İlk iki kitapta kullanılan sırasıyla bordo ve kahverengi renkler, bu son kitapta yeşile döner. Yeşil murada ermeye, mutluluğa işaret ettiği için serinin hayranları tarafından mutlu son olarak yorumlanır. Serinin takipçileri, romandaki ana karakterlerin yaşadıkları güçlükleri yenip kavuşabildiklerini ya da ilişkilerindeki sorunları aşabildiklerini görmek için sabırsızlanır ve kitap 2022 yılında final serisi olarak basılıp okurlarla buluşturulur.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

\r\n\r\n

Hümeyra imzasıyla basılan bu kitap ilginizi çektiyse serinin ilk iki kitabını da inceleyebilirsiniz. 2021'de basılan ilk kitap, 

Dokuz Yayınları Aşiyan 3 - Yegane - Hümeyra QR6080